/Files/images/barvin_kopija.jpg

Велика літня перерва у школярів –літні канікули – найцікавіша пора для дітей, час захоплюючих пригод і поїздок, нових знайомств та зустрічей. Наскільки цей відпочинок стане для них активним, пізнавальним, пам’ятним, багато в чому залежить від дорослих – організаторів програм відпочинку, вчителів. Літо – час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів зміцнити своє здоров`я. За своє життя майже кожна дитина хоча б раз проводила канікули в літньому таборі. Життя в таборі дає дітям можливість розширити коло знайомих, знайти нових друзів, займатися цікавими справами це пора морального загартування, духовного збагачення, пора яскравих вражень, творчості, активного пізнання світу та себе в ньому,це період зміцнення їхнього здоров`я.

Цього року в таборі відпочило 60 учнів Соколівського НВК. Виховний процес у пришкільному таборі здійснювався з урахуванням індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів та здібностей дітей, а також з урахуванням їх віку, психологічних особливостей, стану здоров’я та використання різноманітних організаційних та інших форм роботи. Досвідчені вихователі разом з начальником табору робили все можливе для того, щоб життя у таборі було цікавим, різноманітним та насиченим.

Головною метою роботи табору було не лише забезпечення зайнятості дітей на цей час, а й змістовне, цілеспрямоване оздоровлення, виявлення і розвиток інтересів дітей, залучення до суспільно – корисної діяльності, організованого відпочинку.

Розпочалася робота табору з відвідування учнями сільського свята до Міжнародного Дня захисту дітей; вихованці школи були активними учасниками у його проведенні. На відкритті табірної зміни школярі дізналися про закони і порядки табірного життя, була дана клятва вихователями, які обіцяли зробити відпочинок дітей цікавим, корисним і різноманітним. У цей день учні НВК подарували всім присутнім гарний настрій своїми виступами. А ще – традиційний конкурс малюнків на асфальті «Країна Дитинства» зібрала на майданчику юних художників.

Щодня у таборі проводяться різноманітні виховні заходи, конкурси, змагання – діти мають право вибору, як провести дозвілля. Стільки цікавого, захоплюючого було для дітей: зустрічі з улюбленими героями мультфільмів і кіно, знайомство зі світом живої музики у школі мистецтв,сільському Будинку культури, дослідження експонатів у музеї,спілкування з природою, будуть організовані й проведені спортивні естафети та ігри «Рух – це життя!»тощо.

Зміцненню здоров’я дітей сприяли походи і екскурсії, трудові десанти екологічного спрямування. Діти за зміну неодноразово побували біля сільської річки Мжа,там не тільки відпочивали , а й допомагали очистити береги річки від сміття – адже розуміння необхідності збереження природи рідного краю в такому віці є запорукою того, що в майбутньому діти не зроблять шкоди мальовничим куточкам України. Діти навчаються бути уважними до скарбів природи, спостережливими, бо дуже легко пройти мимо дива, навіть не помітивши його. А дивосвіт природи – це кожна квіточка з краплинкою роси, метелик і бджілка, мурашка і ящірка, навіть сонячний промінчик – все це бачили, милувалися, дивувалися.

Упродовж дня діти виявляли свої інтереси до настільних ігор: шашки, шахи, настільний теніс. Саме з таких найпростіших змагань виростають в майбутньому нові чемпіони.

Доброзичливе ставлення вихователів і вихованців один до одного, життєрадісна атмосфера забезпечили повноцінний змістовний відпочинок та всебічний розвиток дітей. Кожний день у таборі був неповторним, несхожим на попередній, і, як результат, школярі з радістю його відвідували й з нетерпінням чекають знової зустрічі.

Табірна зміна закінчилася, але гарний настрій, незабутні враження від проведеного часу разом у таборі,прагнення й далі цікаво провести канікули у дітей, звісно, залишаться.

Діти – це наше майбутнє, майбутнє нашої країни, і обов’язок дорослих в усьому світі – надавати дітям усе найкраще, захищати їх від усього жорстокого та злого.Саме від того, якими стануть діти, залежить майбутнє кожного з нас.

Останніми будуть побажання вчителів до своїх дітей:

Доброго здоров’я, діти, доброго вам дня!

Хай вам ясно сонце світить у вікно щодня!

Хай сміється мирне небо і дивує світ,

А Земля нехай дарує вам барвистий цвіт.

Бо здоров’я, любі діти, в світі головне.

Хто здоровий і веселий – щастя не мине!


Галерея "Літній відпочинок"

Кiлькiсть переглядiв: 372